• INSTAGRAM'DAN
  MAĞAZAYA EN KISA YOL!

  Instagram takipçilerinizi müşteriye dönüştürmeye ne dersiniz?

  Potansiyel müşterilerinizi Instagram’da paylaştığınız görseller üzerinden doğrudan ilgili ürünün satışına yönlendirebildiğinizi hayal edin! Buyin.Social Instagram hesabınızı online bir vitrine dönüştürüyor ve markanıza yepyeni bir satış kanalı yaratıyor.

  HEMEN KAYDOLUN!

NASIL ÇALIŞIR?

Instagram takipçi kitlenizden web sitenize doğrudan trafik sağlayın ve gelirinizi arttırmaya başlayın!

 • KEŞFET

  Instagram hesabınızdaki profil linkinizi size özel Buyin.Social linki ile güncelleyin ve paylaştığınız görselleri galeriye dönüştürün.

 • GÖZ AT

  Takipçilerinizin beğendikleri ürünlere kolayca ulaşmalarını ve tek bir tıkla ürün alışveriş sayfalarına yönlenmelerini sağlayın.

 • SATIN AL

  Web sitenizdeki ilgili ürün sayfasına gelen takipçilerinizi müşteriye dönüştürün ve gelirinizi arttırın.

NEDEN BUYIN.SOCIAL?

 • BASİT VE GÜVENLİ KURULUM

  Herhangi bir uygulama yüklemeden Instagram hesabınızla giriş yapın, hemen kullanmaya başlayın.

 • KOLAY KULLANIM

  E-ticaret ekibinize ek yük getirmeden kolayca kullanılabilen yönetim paneli ile web sitesinize trafik sağlayın ve gelirinizi arttırın.

 • EKRAN OPTİMİZASYONU

  Tüm cihazlar ile uyumlu çalışan Buyin.Social ile ister mobil, ister tablet, ister masaüstü bilgisayarlar olsun, hedef kitlenize her çeşit ekran üzerinden ulaşın.

 • GÖRSEL YÖNETİMİ

  Buyin.Social ile kullanıcılarınıza sadece stokta olan ürünlerinizi gösterin, ürün içermeyen görsellerinizi gizleyin ve galerinizi daha verimli kullanın.

 • PERFORMANS TAKİBİ

  Buyin.Social ile dijital mecranın tüm ölçümleme avantajlarından faydalanın! Buyin.Social’ın Google Analytics bağlantısı ile Instagram’dan sanal mağazanıza gelen trafik ve elde edilen geliri kolayca takip edin ve raporlayın.

 • REMARKETING

  Buyin.Social ile Instagram takipçilerinizi Facebook, Google gibi reklam ağlarında takip edin. Yeniden pazarlama ve hedefli reklam çalışmaları için müşteri verisi ve e-posta bilgisi toplayın.

 • ÇOKLU ÜRÜN SUNUMU

  Yaratıcı Instagram görsellerinizde çoğu zaman birden fazla ürünü bir arada kullanıyorsunuz. Buyin.Social ile bu görsellerin içindeki ürünlerinizin hepsine ayrı ayrı link verebilir, takipçilerinize tek seferde birden fazla ürünü inceleme ve satın alma olanağı sunabilirsiniz.

 • KAMPANYA YÖNETİMİ VE ÜYE KAZANMA

  Buyin.Social sayfanıza kampanya görseli yerleştirerek takipçilerinize özel kupon ve indirim verebilir, üye kazanabilirsiniz. Kampanya görsellerine email adreslerini alabileceğiniz bir form ekleyerek Instagram takipçilerinizi hayat boyu müşterilere dönüştürebilirsiniz.

SADECE INSTAGRAM DEĞİL!

Buyin.Social ile oluşturacağınız Instagram Mağazanızı, Instagram dışında isterseniz Facebook sayfanızda ve web sitenizde de kullanabilirsiniz. Ayrı bir sekme ile vitrininizi Facebook takipçilerinize ve web sitenize gelen ziyaretçilere de kolayca ulaştırın.

Instagram Mağazanızı ayrıca tüm dijital reklam kampanyalarınız için düşük maliyetli ve geri dönüşü yüksek etkili bir açılış sayfası olarak da kullanabilirsiniz.

YÜZLERCE MARKALARIMIZDAN BAZILARI

Altıncı Cadde
Banana Republic
Bardabas
Desa
English Home
Forever New
GAP
Karaca Home
Kemal Tanca
Koton
 Matraş
Mavi
Mocassini
n11.com
Oleg Cassini
Panço
SuperStep
Trendyol